Вівторок, 16.04.2024, 16:46
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
 Вище художнє професійне училище №19
Головна АбітурієнтуМій профільВихід
Меню сайту
Наше опитування
Наразі опитування відсутні
Блоги педагогів
Блог майстра в/н Зінченко Г. В. 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

          

                Професія "Соціальний робітник”.

"Догляд за хворими - це таке мистецтво як живопис і скульптура.
Але що означає працювати над каменем чи полотном у порівнянні з працею над живим організмом!
Мистецтво догляду - це найвище мистецтво. Тому найстрашніша небезпека, яка йому загрожує,- це небезпека перетворитися у звичайне ремесло”.

                                                                                                                                                       Флоренс Найтінгейл.

    Україна належить до демографічно старих країн світу. Частка населення 60 років і старшого становить 20.3% з прогнозованою тенденцією до її подальшого підвищення. 
    За даними Демографічного Департаменту ООН, вже до середини нинішнього сторіччя очікується збільшення цього показника в Україні до 38.1 %. Для населення пенсійного віку рівні захворюваності, первинної інвалідності та смерті відповідно у 2.3; 1.5; і 8 разів вищі, ніж у працездатному віці. Це визначає зростання кількості людей похилого віку, які за станом здоров’я потребують активної підтримки з боку суспільства та соціальних служб. В Україні функціонують близько 530 територіальних центрів і 890 відділень соціального обслуговування вдома. Нині набуває розповсюдження практика взяття на облік самотніх пристарілих громадян. Таким чином, взаємозв’язок і наставництво у роботі медичних працівників з центрами соціального обслуговування населення дозволить підняти допомогу людям літнього віку та інвалідам на якісно вищий рівень. У цьому контексті важливим аспектом є підготовка висококваліфікованих соціальних робітників, що дозволить підняти рівень надання соціальних послуг. Соціальна робота вже сьогодні є перспективною, а в майбутньому потреба в таких фахівцях зростатиме.
    Виробниче навчання учнів здійснюється у виробничій майстерні та лабораторіях училища де створено належне матеріально- технічне оснащення та навчально- методичне забезпечення яке забезпечує реалізацію навчальних програм професійно- практичної підготовки.
   Теоретичне навчання проводиться у відповідних навчальних кабінетах та лабораторіях. Створені умови для відпрацювання учнями лабораторно- практичних робіт з предметів професійно- теоретичної підготовки у лабораторіях: приготування страв, ведення домашнього господарства
Виробнича практика проходить в наступних закладах району та області:
   Грицівська районна лікарня, Грицівський будинок - інтернат для одиноких людей похилого віку, Хмельницька обласна психіатрична лікарня №2 та у відділеннях соціальної допомоги за місцем проживання учнів; територіальних центрах соціального захисту міст Шепетівка, Ізяслав, Славута, Нетішин.

                                            Професія "Молодша медична сестра”.
    Світова громадськість у всі часи надавала велике значення сестринській діяльності яка у ХХстолітті сформувалась у самостійну професію.
    Кожна людина, яка звертається за медичною допомогою, має право не тільки на своєчастну і висококваліфіковану медичну допомогу, а й на чуйне, уважне ставлення до себе молодшої медичної сестри, на її доброзичливість, чесність, терпіння, безкорисливість, старанність і охайність. 
    Вслухайтесь у те тепле, добре слово - сестра. Щось рідне, сімейне чується в ньому. Так, молодша медична сестра для багатьох людей, обтяжених важким недугом, прикутих до ліжок і приречених до суворого, ”палатно- лікарняного”режиму, стає тим світлим "промінчиком”, що несе надію.
    Молодша медична сестра поширена і дуже необхідна суспільству спеціальність. За дослідженнями проведеними в Хмельницькій області у 2009 році молодша медична сестра та сестра медична віднесені до актуальних професій на ринку праці регіону.
    За всіх змін суспільства, за всіх форм власності люди будуть хворіти або необережно поводитись, що, звісно, буде потребувати не лише кваліфікованого лікаря, який встановить діагноз, а й кваліфікованого догляду. А саме це забезпечує спеціаліст з відповідною медичною освітою- молодша медична сестра. 
    Потреба в професії молодша медична сестра дуже висока, оскільки молодша медична сестра може працювати в лікарнях, поліклініках, диспансерах, санаторіях , профілакторіях і дитячих закладах усіх форм власності.
    Передвипускна практика проходить в лікувальних закладах області: 
     Грицівська районна лікарня, Грицівський будинок - інтернат для одиноких людей похилого віку, Хмельницька обласна психіатрична лікарня №2 .

Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Корисні сайти

Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz