П`ятниця, 19.04.2024, 04:13
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
 Вище художнє професійне училище №19
Головна АбітурієнтуМій профільВихід
Меню сайту
Наше опитування
Наразі опитування відсутні
Блоги педагогів
Блог майстра в/н Зінченко Г. В. 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

2021 рік

Графік стажування педагогічних працівників у 2021 році

03 березня 2021 року майстер виробничого навчання Прокопчук Г.І. та викладач професійно-теоретичної підготовки Скрипак Т.М. пройшли стажування на базі навчально – практичного центру сучасних швейних технологій та дизайну за компетентностями: «Використання інформаційно-ресурсного забезпечення в освітньому процесі при підготовці кваліфікованих робітників швейного виробництва» та «Застосування інноваційних виробничих технологій при виготовленні сучасних швейних виробів» 

  

2020 рік 

Графік стажування ІПП у 2020 році

Зразок договору на стажування 

Освітня потреба у стажуванні ІПП на базі НПЦ закладів професійної (професійно-технічної) освіти 

Інформація про освітні послуги щодо здійснення стажування у 2020 році у навчально-практичних центрах

Програма стажування майстрів виробничого навчання з професії «Оформлювач вітрин, приміщень та будівель»

Програма стажування майстрів виробничого навчання з професії «Вишивальник»

2019 рік 

Графік стажування ІПП у 2019 році

Відповідно до статті 59 Закону України «Про освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 30.04.2014 року № 535 «Про затвердження Порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів», педагогічні працівники навчального закладу мають можливість пройти стажування за новітніми технологіями з використанням сучасної техніки у навчально-практичних центрах галузевого спрямування, створених на базі ЗП(ПТ)О Хмельницької області.

Відповідно до графіка стажування на 2020рік  у  березні  2020 року майстер виробничого навчання Прокопчук Г.І. та викладач  професійно – теоретичної підготовки Скрипак Т.М. пройшли стажування на базі Навчально-практичного центру  сучасних швейних технологій та дизайну ДНЗ «Хмельницького центру ПТО сфери послуг»  за компетентністю «КРВ – 4.1 Виготовлення верхніх ( чоловічих) сорочок»

       

За наказом МОН України від 29.12.2009 № 1238 "Про внесення змін до наказу МОН України від 14.08.2009 № 749 "Про підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання професійно-технічних учбових закладів" і наказу МОН України № 535 від 30.04.2014 "Про затвердження Порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів" на базі вищого художнього професійного училища № 19 смт. Гриців оголошується набір на курси підвищення робочої кваліфікації з освоєнням новітніх технологій з професії «Вишивальник».

 

Шановні колеги!

Вище художнє професійне училище № 19 смт. Гриців з метою підвищення кваліфікації (стажування) майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки проводить навчання з професії:

"Вишивальник ".

Денна форма навчання здійснюється за такими напрямками:

довгострокове підвищення кваліфікації ( 72 години).

 (групове навчання – від 7 слухачів)

Програма курсу складеться з двох основних розділів:

Технологія виконання технік ручної вишивки.

Створення схем вишивок та робота з інтерфейсом програми Pattern Maker та оздоблення виробів на вишивальній машині Entrepreneur PK- 650  фірми Brother.

Перший розділ передбачає теоретичне та практичне вивчення наступних тем:

Технологія виконання ручної ажурної вишивки.  вишивки стрічками, виконання об’ємної вишивки,  старовинних швів, та прийоми оздоблення виробів ручною ажурною вишивкою, об’ємною вишивкою, вишивкою стрічками.

Другий розділ передбачає створення схем вишивок та робота з інтерфейсом програми Pattern Maker , створення схем вишивок різними техніками ( з використанням інструменту хрестик, на півхрестик, бісер, тощо). Експорт створеного файлу для подальшого використання на вишивальній машині.

Оздоблення виробів на вишивальній машині Entrepreneur PK- 650  фірми Brother

 

По закінченню навчання за обраною темою слухачі отримують свідоцтво про підтвердження або підвищення фахового розряду, сертифікат, та учбові матеріали на електронних носіях.

Орієнтовний графік довгострокового підвищення кваліфікації:

                       16-25 лютого;

                      квітень-травень;

                      жовтень;

                     листопад-грудень.

Умовою для зарахування слухача на довгострокові курси є анкета, яку необхідно заповнити та відіслати на нашу поштову скриньку за місяць до початку курсів.

Після зарахування слухача на довгострокові курси буде надісланий договір в двох екземплярах та акт прийому-передачі виконаних робіт.

Пакет необхідних документів щодо проходження довгострокового курсу навчання.

Реєстраційна картка майстра виробничого навчання – слухача курсів підвищення кваліфікації з фахової підготовки (майстер повинен заповнити та відправити нам за місяць до початку курсів).

Довідка про проходження курсу самопідготовки згідно з ДСПТО, та копії свідоцтва або диплому за професією і свідоцтва (посвідчення) про наявний розряд (дані документи привезти на курси).

Довідка або копія про стажування.

З'явитися на курси майстер повинен до 10 години для реєстрації та поселення в гуртожиток. Початок занять з 12 години.

При собі мати індивідуальний інструмент – ножиці та наперсток.

 

 

Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Корисні сайти

Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz