Термін навчання 2 роки (на базі професії оформлювач вітрин, приміщень та будівель).
Сучасний дизайнер - це всесторонньо освічена і розвинута людина, яка здатна поєднати в своїх працях філософський світогляд, творче начало, вміння втілювати творчий образ у навколишнє середовище.
Для навчання та практичної підготовки працюють різноманітні кабінети з історії образотворчого мистецтва, основ архітектури, кольорознавтва, рисунку, живопису, пластичної анатомії, комп’ютерного проектування.
Учні з професії «Дизайн» готують дипломні проекти, виконання яких ставлять їх у реальні умови майбутньої професії. Тому активізується їх пізнавально-трудова діяльність і вони отримають цінний досвід та знання, що підвищує якість підготовки спеціалістів.
Молодший спеціаліст за спеціальністю "Дизайн" одержує кваліфікацію художник-конструктор. Він здатний виконувати професійні роботи: керівник творчої майстерні, вчитель з початкової освіти, вчитель з дошкільного виховання, художник-оформлювач, колорист (художник), виконавець художньо-оформлювальних робіт, художник-декоратор телебачення, художник-шрифтовик телебачення, декоратор вітрин, мозаїст монументально-декоративного живопису, макетник художніх макетів.
Випускник училища може виконувати проектні, конструкторські, технічні, технологічні, організаційно-управлінські, контрольні, навчально-освітні, виробничі функції..
Молодший спеціаліст за спеціальністю "Дизайн" виконує такі типові завдання:
*пошукове ескізування окремих елементів комплексного дизайн-проекту;
*проектування меблів, обладнання, оргоснастки в комплексному вирішенні інтер'єрів;
*виконання оригіналів комплексної реклами, промислових виробів, фірмового стилю та системи візуальних комунікацій;
*оригінальне авторське ескізування конструктивного вирішення проектованого об'єкта;
*виконання графічної частини проекту, макетно-модельних робіт, технічної документації до дизайн-проекту середовища (інтер'єру чи екстер'єру);
*виготовлення оригіналів та оригінал-макетів графічного дизайну, виконання в матеріалі елементів візуальної інформації для експозиції;
*використання новітніх технологій процесу проектування та конструювання елементів архітектурно-просторового середовища;
*формування і розвиток послідовності національної школи дизайну на основі гармонійного поєднання і синтезу мистецтв, народних традицій декоративно-прикладного мистецтва тощо
По закінченню навчання учні отримують диплом молодшого спеціаліста.