![](/Images/111/57_801x599.jpg)
![](/Images/111/60_801x599.jpg)
![](/Images/gardian.png)
![](/Images/111/35_801x599.jpg)
Розширення участі роботодавців, замовників кадрів в організації виробничого навчання та виробничої практики учнів оцінюванні якості їх професійної підготовки передбачає ряд заходів щодо створення належних умов для підготовки фахівців високої кваліфікації:
- укладання договорів на фабриці «Гардіан Плюс» на підготовку кадрів
В період виробничого навчання та виробничої практики на підприємствах відбувається первинна адаптація молодих робітників саме в умовах виробництва, зіставлення знань і вмінь із виробничими вимогами. Крім цього виробниче навчання та виробнича практика відбувається в умовах створення матеріальних цінностей випуску конкретної продукції.
Одним із найважливіших чинників підвищення якості професійної підготовки фахівців, адаптації молодих робітників до нових економічних умов, закріплення їх на робочих місцях в умовах ринку праці є соціальне партнерство. Передусім йдеться про співпрацю з роботодавцями та навчальним закладом.
Завдяки соціальному партнерству підприємств швейної галузі значно покращується навчально-матеріальна база ПТНЗ з відповідного профілю. Таким прикладом для вищого художнього професійного училища №-19 є ПП " Пшенична Т..Ф”. м. Хмельницький, ЗАТ "Хмельницьклегпром”, ПП "Францішек” с. Лісові Гринівці .